Szkoła Promująca Zdrowie

Lista nauczycieli

 
 
Natalia  Dworańska wych.internatu
 
 
Małgorzata Beczyńska bibliotekarka
 
 
Katarzyna Błaszkiewicz plastyka
 
 
TOMASZ  BRZESKI DYREKTOR
 
 
Ilona  Cherkowska terapia pedagogiczna
 
 
Joanna  Chmielewska technika
 
 
Dorota Czarzasta jezyk niemiecki
 
 
Mariola  Deryło historia WOS WDŻ
 
 
Paweł Dębski wych.fiz.
 
 
Bożena  Drzazga nauka zawodu
 
 
Marek Dudka wych. fizyczne
 
 
Barbara Fiołek wych. fiz;
 
 
Kamila Fryczyńska wych. internatu
 
 
Magdalena Gliszczyńska gimnastyka kor., w-f
 
 
Piotr Górski wych. internatu
 
 
Anna  Grala terapia pedagogiczna
 
 
Katarzyna Groth rehabilitantka
 
 
Magdalena Jackowska terapia pedagogiczna
 
 
Ewa Janicka język polski
 
 
Grażyna Jędraszko zespół eduk.-terap.
 
 
Maria  Jędrzejczyk wicedyrektor
 
 
Lidia Juśkiewicz- Krześniak jęz. polski, historia
 
 
Anna Karczewska naucz. początk
 
 
Małgorzata Karpińska technika, świetlica
 
 
Marzena Kopczyńska wych. internatu
 
 
Katarzyna Kopka nauka zawodu
 
 
Justyna  Kowalska nauka zawodu
 
 
Sylwia  Kowalska - Dylągowska nauka zawodu
 
 
Ryszard  Kowalski kierownik praktyk
 
 
Wanda  Krasula religia
 
 
Ilona  Krawczyk wych. internatu
 
 
Mariola  Kuras matematyka
 
 
Joanna  Maciejewska wych. internatu
 
 
Michał  Maj wych. fiz.
 
 
Magdalena Miller technika
 
 
Grażyna Modrzewska terapia pedagogiczna
 
 
Anna  Morawska wych. internatu
 
 
Mariola Niedoba psycholog
 
 
Ewa Orlińska zespół ed-ter.
 
 
Iwona Orzechowska naucz. pocz.
 
 
Ewa Ostrowska wych. internatu
 
 
Edyta Palczewska wych. internatu
 
 
Wojciech  Paliński internat
 
 
Rafał Pawłowski rehabilitacja
 
 
Wioletta Piwowarczyk zespół PdP
 
 
Elżbieta  Rosiewicz zespół PDP
 
 
Małgorzata  Rybczyńska język niemiecki
 
 
Małgorzata Sarbiewska logopeda
 
 
Elżbieta  Sarnecka wych. internatu
 
 
Aneta  Sikorska wych. PDP, logopedia
 
 
Róża Skuratko naucz. początkowe
 
 
Ilona  Suszczyńska matematyka, fizyka
 
 
Beata Synowiec wych. internatu
 
 
Mariola Sztenderska religia
 
 
Dominika Szulc swietlica
 
 
Krzysztof Szymborski infor., geograf.
 
 
Dorota Tetmer-Czarzasta j. niemiecki
 
 
Bożena Tylicka zespół ed-ter.
 
 
Dorota Urban wicedyrektor
 
 
Tomasz Urbanowicz wych. internatu
 
 
Beata  Wiecińska wych.internatu
 
 
Beata  Wieczorek pedagog
 
 
Beata Wiktorowicz wych. fiz.
 
 
Hanna Wiśniewska biologia, chemia
 
 
Anna Wojtuszkiewicz wych.internatu
 
 
Joanna  Zając pedagog
 
 
Mirosław Zalewski logopeda
 
 
Katarzyna Zielińska wych. internatu
 
 
Ewa Żarczyńska wych.zespołu edukacyjno-ter.
 
 
Aleksandra Żmich psycholog

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo -Rewalidacyjnych
    14-100 Ostróda, ul. Grunwaldzka 14
  • 89 646 30 73 - szkoły
    89 646 26 51- internat
    e-mail: sosw-ostroda@wp.pl

Galeria zdjęć